Alfa Dental

10 yıla yakin süredir uluslararası standartlara uygun şekilde hizmet veren ALFA Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, güler yüzlü ve tecrübeli personeli, konusunda uzman tecrübeli ekip kadrosu ve son teknolojiye sahip, akreditasyon kurallarına uygun bir şekilde inşa edilen merkezi ile koşulsuz hasta memnuniyetini amaç edinmiştir. 800 metrekarelik kapalı alana kurulmuş olan merkezde, diagnoz için gerekli donanıma sahip 9 adet diş ünitesi, Türkiye’deki ilk uluslararası tasdikli A Sınıfı ameliyathaneleri, 3D tomografi ve sterilizasyon birimleri, müşahede ve gözlem odaları, toplantı ve eğitim salonları yer almaktadır. Türkiye'nin öncü sağlık merkezlerinden olan Alfa Diş Hastanesi, sağlık turizmi uygulamaları ile yerli-yabancı tüm hastalara kaliteli ve yüksek standartta hizmet vermeyi hedeflenmektedir.

Donanımlı teknik, yardımcı ve idare personelin görev yapmakta olduğu hastanede, oral diagnoz, estetik diş hekimliği, ortodonti, kanal tedavi ve endodonti, implant cerrahi, protez ve pedodonti alanlarında, profesör, doçent ve uzman diş hekimleri, anestezi ve reanimasyon uzmanları, anestezi teknikerleri, hemşireler tarafından hizmet verilmektedir. Oral diagnoz; ağız, diş eti ve çevre dokularının hastalık, anormali, gelişim kusurlarını inceleyen, teşhis ve tedavilerini araştıran dalıdır. Alfa Diş Hastanesinde mevcut 3D tomografi panoromik röntgen ve periapikal röntgen ile ilk muayeneden teşhis konulabilir. Bununla birlikte, estetik diş hekimliği adi altında; lamine diş kaplama, zirkonyum diş kaplama, diş beyazlatma, venerkron diş kaplama, kompozit ve lazer ile tedavi hizmetlerinden kolaylıkla yararlanılabilir. ALFA Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ortodontik tedavi gibi, dişlerde ve çene kemiklerinde yer alan bozuklukların giderilmesi, kişiye sağlıklı ve estetik bir yüz profili kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen ve pekiştirme tedavisi gerektiren hizmetler için oldukça güvenilir ve konforlu bir merkez olma özelliğine sahiptir. Ayni zamanda merkezde uygulanan implant cerrahi, doğru planlama, sterilizasyon ve cerrahi teknik ve ileri seviye protetik uygulama ile % 95 başarı ile uygulanan,güvenilirliğini ispat etmiş bir yöntemdir.

Ülkemizin aydınlık yüzü, yeni nesil hastanelerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve randevu için ALFA Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne web sitesinden kolayca ulaşabilir, kampanya ve size özel teklifler için iletişime geçebilirsiniz.